Samsung w odróżnieniu od innych producentów ma coś takiego, że ich smartfony czy tablety mogą być używane poza biurem. Wyobraź sobie, że zabierasz swojego pełnego, szklistego iPada do portu lub na plac budowy. Z Samsungiem nie musisz się o to martwić. Galaxy Tab Active 2 został zaprezentowany w zeszłym roku, ale wersja rugged zadebiutowała w tym roku w Stanach Zjednoczonych. Wersja ta występuje w dwóch wariantach, tylko w wersji LTE i WIFI. Wersja LTE współpracuje z sieciami AT&T i Verizon. Przed zakupem tego urządzenia należy potwierdzić, czy będzie on współpracował z innymi operatorami.

Specyfikacja i funkcje.

Jako kompaktowy tablet, oprócz ogromnego ekranu, otrzymujesz funkcje podobne do tych ze średniej klasy smartfonów. Wytrzymały Galaxy Tab Active 2 ma 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1,280 x 800 pikseli. Działa na Android Nougat 7.1 i jest napędzany przez 1,6GHz ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870 w połączeniu z 3GB RAM. Ma niską pojemność pamięci 16GB, ale z microSD gniazdo karty rozszerzeń. Ten Tab może również robić zdjęcia zarówno z przodu i z tyłu. Ma 8 megapikselowy aparat główny, a drugi aparat ma 5 megapikseli.

Tab pochodzi również z masywnym wymiennej baterii 4450 mAh, aby zapewnić, że ma wystarczająco dużo soku, aby utrzymać go dzieje podczas sesji roboczych. Szacuje się, że bateria wytrzyma do 11 godzin. Inne podstawowe funkcje obejmują; 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, ANT+, GPS, Glonass, NFC. Tab również pochodzi z S Pen, aby ułatwić pracę. Ponieważ jest wytrzymały, ma certyfikat MIL-STD 810G i ma certyfikat IP68. Oznacza to, że urządzenie jest odporne na kurz i wodę.

Dla celów bezpieczeństwa, Tab ma przedni skaner linii papilarnych, system rozpoznawania twarzy i ulepszone opcje dotykowe, które ułatwiają korzystanie nawet w rękawiczkach. W zestawie znajduje się również Samsung Knox.

Tab Active2 obsługuje rozpoznawanie twarzy, rozszerzone opcje dotykowe, dzięki czemu można go używać w rękawiczkach, oraz przedni skaner linii papilarnych. Samsung Knox jest dołączony do zestawu, więc dział IT może pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa w terenie.

Przypadki użycia

Wytrzymały Samsung Galaxy Tab Active 2 jest zorientowany na biznes, a oto niektóre z przypadków użycia według firmy Samsung, w których firmy i osoby prywatne mogą wykorzystać tablet.

  • Zarządzanie flotą: przy użyciu rozwiązań biznesowych, takich jak oprogramowanie do zarządzania flotą Omnitracs XRS, Tab może być używany do zarządzania i rozwiązywania problemów doświadczanych w branży transportowej. Kierowcy mogą cyfrowo monitorować dzienniki godzin pracy, niezależnie od tego, czy są na służbie czy poza nią.
  • Szybkie skanowanie dla handlu detalicznego: Tab może również umożliwić pracownikom w doku przeładunkowym w deszczu dostęp do chłodni. Jest to możliwe dzięki mobilnej platformie przechwytywania danych Scandit, w której Tab może skanować wiele kodów kreskowych jednocześnie.
  • Zarządzanie aktywami w terenie: Tab może również umożliwić pracownikom zarządzanie zapasami, cyfrowy nadzór nad aktywami i planowanie konserwacji za pośrednictwem dowolnej wydajnej aplikacji do zarządzania aktywami.

Więcej informacji na: http://foto-raj.pl