Każdego dnia producenci smartfonów walczą o specyfikacje i szukają przekonujących powodów, by skłonić swoich klientów do uaktualniania ich smartfony nieustannie. Nawet przy tendencji spadkowej w sprzedaży, oni nigdy nie przestają na próbach radykalnych przemyśleń i standardowych uaktualnień smartfonów wraz z kilkoma pchnięciami.

Doskonałe smartfony są obecnie zalane w rynku z najlepszych zdobywając przewagę z ich luksusowego projektu do udoskonaleń lub po prostu oszałamiające fotografie. Niektóre z ulubionych funkcji trendów są niekończące się innowacje oprogramowania choć jest to bardzo oczywiste, że wydajność jest coraz bardziej staje się nieistotne jako czynnik, który określa cenę telefonu. telefon.

Następna fala smartfonów prawdopodobnie będzie miała niektóre z następujących trendów technologicznych i funkcji z następujących trendów technologicznych i funkcji:

5G Łączność sieciowa

Łączność sieciowa 5G jest technologią zmieniającą grę dla smartfonów. Sieć piątej generacji ma na celu zapewnienie superszybkiej prędkości łączności internetowej, które będą bardzo korzystne dla przemysłu i różnych usług.

Więcej Obiektywy megapikselowe

Fotografia smartfonowa przeszła długą drogę w skokach i granice w ciągu ostatnich kilku uruchomień. Wielu producentów podąża od poprawek oprogramowania po dodawanie coraz lepszych obiektywów.

Do 48-megapikselowe aparaty zostały już ogłoszone przez niektórych producentów, a kilku innych producentów podąża za tym przykładem. Strona Wyścig w dodawaniu kolejnych obiektywów jeszcze się nie skończył, gdyż na rynku pojawiły się już potrójne i poczwórne obiektywy. zostały już wprowadzone na rynek. Inni producenci opatentowali już konstrukcję z 16 obiektywami.

Foldables

Z trendów można być pewnym, że chociaż producenci smartfonów są skrupulatnie w wymyślaniu następnej wielkiej rzeczy, zobaczymy więcej składanych smartfonów. zobaczymy więcej składanych smartfonów. Długo obiecana technologia jest wreszcie gotowy w formie konsumenckiej po Samsung w końcu uruchomił Samsung Galaxy Fold. Założę się, że będziemy widzieć kilka firm badających tę formę czynnik. To urządzenie ma przyjść z poważnym premii, ale po początkowej nowości została zużyta, to będzie trudno przekonać konsumentów. Ale nie mogę wątpić, że technologia będzie miał rozwiązanie dla tego.

Szybciej Ładowanie

Chociaż technologia baterii jest w impasie ponieważ pogoń za głodnymi energii wyświetlaczami, coraz smuklejszymi konstrukcjami odrzuca każdy potencjalny wzrost pojemności, czas potrzebny do naładowania wyczerpanej baterii baterii stale się wydłuża. Niektórzy producenci już zaczęli oferować zdumiewające prędkości ładowania. Nowy system potrójnego ładowania został już wprowadzono nowy system potrójnego ładowania, który będzie oferował do 32W przewodowego i 15W bezprzewodowego ładowanie bezprzewodowe. Google wprowadziło już USB-PD.

Face Odblokowywanie

Face ID mocno kopnęło w menu. Producenci już udoskonalają systemy odblokowywania twarzą, aby były bardziej niezawodne, szybsze, a nawet na tyle bezpieczne, by można było z nich korzystać podczas dokonywania płatności. Ekranowe czujniki linii papilarnych pojawiły się od czasu, gdy przesunięty do tyłu czujnik odcisku palca z tyłu narzucił pewne ograniczenia konstrukcyjne.

Odblokowywanie twarzy stało się najłatwiejszym sposobem odblokowywania smartfony, a to może prowadzić do producentów telefonów porzucając czujnik linii papilarnych. Poczekajmy i zobaczmy.