Odkąd szef działu sprzętowego Google, Rick Osterloh potwierdził, że będą Pixel 2 i Pixel XL 2, ilość plotek i przecieków ogromnie wzrosła. Co tydzień pojawiają się też nowe rendery, które mają potwierdzić, czego użytkownicy powinni się spodziewać, gdy te flagowce zostaną w końcu wydane. Te plotki również dały początek większym oczekiwaniom u użytkowników. Inne plotki, wręcz przeciwnie, niesie złe wieści. Większość plotek, które wydają się dokładne obracają się wokół Pixel 2. Jego większy odpowiednik; Pixel XL 2 informacje nieznacznie różni się we wszystkich plotek i przecieków zebranych. Poniższy roundup będzie koncentrować się bardziej na Pixel 2.

Brak gniazda słuchawkowego

W jednym z renderów z OnLeaks, zarówno Pixel 2 i Pixel XL 2 ujawniają, że Google może podążać za tym, co Apple rozpoczął dawno temu. Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm zostanie usunięte z urządzeń. Nie jest to jeszcze potwierdzone, gdyż wydaje się kontrowersyjne w stosunku do tego, co google wykorzystało do wprowadzenia na rynek flagowca Pixel. Jeśli okaże się to prawdą, fani pikseli Google będą zmuszeni do posiadania bezprzewodowych słuchawek lub szukać adapterów na USB-TYPE C. Miejmy nadzieję, że Google dostarczy.

Ogromne uderzenie aparatu

OnLeaks rendery ujawnił również, że tylna kamera ma wybrzuszenie. Poprzedni Pixel brakowało tej "cechy", i to sprawiło, że wyglądał dobrze. Wybrzuszenie sprawi, że urządzenia Pixel 2 i Pixel XL 2 nie będą prawidłowo osiadać na płaskiej powierzchni, chyba że macie pokrowiec. Ogromny aparat można uzasadnić faktem, że poprzednie plotki sugerowały, że Google poprawi aparat, ale utrzyma megapiksele i zrekompensuje w dodatkowych funkcjach zamiast. Ulepszenia te koncentrują się na doskonaleniu fotografii w słabym świetle.

Wszystkie ulepszenia rundy

Wszystkie plotki, rendery i przecieki zgadzają się na jedno; nowe okręty flagowe będą miały ulepszone specyfikacje i funkcje. Niektóre z tych spekulowanych ulepszeń obejmują; ulepszony aparat, wyższy certyfikat wodoodporności, ulepszony chipset i szybszy procesor. Było to również widoczne wcześniej z wyników Geekbench, które ujawniły Google Taimen wykonane lepiej niż obecne flagowce w testach wielordzeniowych.

Smuklejsza konstrukcja z ściskanymi krawędziami

Ostatnie rendery Pixela XL 2, które krążą po sieci, ujawniają cieńszą obudowę 6-calowego urządzenia. Pixel XL 2 ma również mniejsze ramki i zaokrąglone rogi z renderów. Ale ogólnie rzecz biorąc, ogólny projekt wydaje się mieć ostrzejszy kształt prostokątny jako całość. Spekuluje się również, że Pixel 2 będzie miał zakrzywiony wyświetlacz OLED ze ściskanymi krawędziami, jak HTC U11. Jeśli okaże się to prawdą, uważa się, że ta technologia zostanie wykorzystana do uruchomienia asystenta Google.

Więcej na: http://foto-raj.pl

Android O w pudełku

To rozumie się samo przez się, Android O i następny flagowiec urządzeń Pixel zostanie uruchomiony w tym roku. Pixel jest telefon Google, może to być pierwsze urządzenie, aby statek z systemem Android O. To sprawi, że urządzenia Pixel być bardziej konkurencyjne, ponieważ oczekuje się, że pójdą łeb w łeb z istniejących flagowców z Samsung, LG, OnePlus, a nawet Apple 10-jubileuszowy telefon z iOS11.