Od czasu premiery flagowych urządzeń Pixel 3 flagowych urządzeń, nie było plotki robi rundę o niskich kosztach przyjaznych dla budżetu urządzeń Pixel. Z ostatnich trendów na rynku, wysoko flagowce w wysokich cenach nie sprzedają się tak jak kiedyś. Z urządzenia budżetowego, Google ma nadzieję na większą sprzedaż i co więcej wygrać więcej użytkowników do ekosystemu Google. Według różnych raportów i przecieków, urządzenia są Pixel 3a i 3a XL o nazwie kodowej Sargo i Bonita, odpowiednio.

Data premiery

Wcześniejsze raporty wskazywały, że urządzenia Pixel 3a pojawią się na rynku wiosną tego roku. Inne wskazówki dotyczące wiosny zostały dostrzeżone w dokumentach regulacyjnych z FCC i innych w Reddit post. Inne raporty wskazał, że urządzenia zostaną uruchomione w kwietniu ubiegłego roku, ale to nie stało się. nie stało się. Bardziej aktualne spekulacje wskazują, że urządzenia zostaną uruchomiony w maju tego roku. To jest po Google teased na Google Store, że coś wielkiego nadchodzi do wszechświata Pixel. Data premiery również Koresponduje z roczną konferencją Google I/O. Jego również spekuluje się, że urządzenia rozpocznie się we współpracy z Verizon przewoźnika w USA.

Cena

Będąc tanich urządzeń, Pixel 3a będzie mniej kosztowne, i cena będzie niższa niż ich odpowiedniki, Pixel 3 i Pixel 3 XL które zadebiutowały w cenach 799 i 899 dolarów. Pod koniec listopada zeszłego roku, rosyjski leakster oszacował że cena urządzeń będzie się wahać między 400 a 500 dolarów. Inne raporty mówią, że Pixel 3a będzie kosztował 500 dolarów. Najnowsze doniesienia wskazują na jeszcze niższą cenę; 399 dolarów za wersję 64GB Pixel 3a i 479 dolarów za większą 3a XL. większy 3a XL. Jest to konkurencyjna cena, która zmusi konsumentów do przejść do ekosystemu Google.

Specs

Przypadkowy wyciek w sklepie Google Play potwierdził wiele specyfikacji, że urządzenia pixel 3a będzie sport. Wyciek został usunięty wkrótce po. Bez dalszej adolescencji, oto specyfikacja plotki Pixel 3a urządzenia. Urządzenie będzie mieć whopping 5,6 calowy ekran o rozdzielczości 2220 x 1080. To będzie działać na Snapdragon 670 procesor w połączeniu z 4 GB Ram i pamięci wewnętrznej 32GB. To będzie sport 12-MP (f/1.8) tylny aparat z 8-MP selfie snapper. Pojemność baterii wynosząca 2,915 mAh będzie go zasilać, i będzie miał gniazdo słuchawkowe. Według tych specs, wszystko wydaje się podobne do tego z Pixel 3 z wyjątkiem wydajności (procesor).

Design

Różne przecieki i raporty pokazały nam już, jak będą wyglądały urządzenia Urządzenia Pixel 3a będą wyglądać. Android Headlines twierdzi, że ma oficjalny render tego, jak wyglądają te urządzenia.

Evan Blass również zamieścił oficjalne rendery Pixel 3a. Blass ma ustanowił dobrą reputację dla siebie przez przybijanie szczegóły nadchodzących Google Pixel phones. Zgodnie z jego renderami, urządzenie jest w kolorze białym i jasno fioletowe kolory. Przyciski zasilania również pochodzą w kolorach; limonka na fioletowy jeden i łososia na białym. Dowiedz się więcej na: http://foto-raj.pl