Flagowe urządzenia Google na rok 2018; Pixel 3 i Pixel 3 XL zadebiutowały z nowymi funkcjami, w których większość z nich nie jest dostępna w swoich poprzednikach. Jeśli nie planujesz uaktualnić i uzyskać nowe urządzenia, będziesz tęsknić za ważnymi funkcjami, które oferują nowe urządzenia. Większość funkcji jest oparta na oprogramowaniu, a Google nie planuje aktualizacji swoich flagowych poprzedników 2018 w pełni. Ale ponieważ poprzednicy są produktami Google, masz szczęście, ponieważ Google doda niektóre z funkcji do starszych urządzeń Pixel. Oto co dostaną starsze urządzenia Pixel;

Ekranowanie połączeń

To jeden z garści funkcji wprowadzonych do Pixel 3 flagowego. Korzystanie z Google Assistant, funkcja ta może odebrać telefon i ekranowanie połączenia. To znaczy, Google Assistant będzie wybrać połączenie, transkrybować go i uzyskać kopię w czasie rzeczywistym. Dzięki tej funkcji, można zdecydować, czy jest to konieczne, aby odebrać połączenia, a to pomoże Ci nie paść ofiarą spamerów i innych telemarketerów. Funkcja ta będzie dostępna w listopadzie dla wszystkich urządzeń Pixel.

Historia Now Playing

Funkcja Now Playing jest już dostępna w urządzeniu Pixel 2, w którym pokazuje artystę i tytuł utworu na ekranie blokady po wysłuchaniu konkretnego utworu. Ta funkcja jest świetna, ponieważ wiesz, co jest odtwarzane bez konieczności posiadania aplikacji innej firmy. ale w Pixel 3 flagowy, teraz jest dziennik historii na temat utworów, które zostały zidentyfikowane. Funkcja ta będzie również dostępna w urządzeniach Pixel 2 poprzez aktualizację oprogramowania.

Ulepszenia aparatu

Urządzenia Google Pixel 3 są jednymi z niewielu flagowców, które nie posiadają podwójnego aparatu głównego. Pomimo braku w sprzęcie, Google ma algorytm oprogramowania, który sprawia, że jego zdjęcia są ostre, wyraźne i o wiele lepsze w porównaniu do flagowców z podwójnym aparatem. Oto kilka funkcji aparatu i ulepszeń, które mają być obsługiwane w starszych urządzeniach Pixel;

    Top Shot: Ta funkcja wymaga pewnych możliwości sprzętowych Pixel 3, aby działała poprawnie. Oznacza to, że starsze urządzenia Pixel dostanie inną wersję funkcji Top Shot dostrojony do dopasowania sprzętu Pixel 3 poprzedników. Night Sight: Według Google, funkcja ta będzie dostępna dla wszystkich urządzeń Pixel w listopadzie tego roku. Playground: To jest Google AR naklejki funkcji, i w przeciwieństwie do innych funkcji, może przyjść trochę późno do urządzeń Pixel 2. Oryginalne urządzenie Pixel może przegapić tę funkcję. Wizjer na wear OS: obecnie, istnieje aktualizacja w sklepie Play na Google Camera app, która przynosi niektóre z Pixel 3 aktualizacji aparatu do urządzenia Pixel 2. Główną cechą w tej chwili jest wizjer na smartwatchach działających na Wear OS. Aktualizacja przynosi następujące możliwości do Wear OS; wizjer, przycisk flip aparatu i przełącznik timera.

Wszystko, co musisz zrobić, to mieć trochę cierpliwości dla innych funkcji, aby być dostępne w starszych urządzeń Pixel.