Rozładowana bateria telefonu komórkowego może zepsuć Ci dzień. Ale w pełni naładowana bateria pozwoli Ci wykonywać połączenia, sprawdzać e-maile, słuchać muzyki i oglądać Facebooka do woli. Weź przenośną ładowarkę i bądź w kontakcie przez cały dzień.

Dlaczego potrzebujesz przenośnej ładowarki do telefonu komórkowego

Znasz to uczucie paniki i strachu, gdy Twój telefon zaraz padnie. Nie możesz zadzwonić po pomoc, nie możesz korzystać z GPS, ani zakopać głowy w Instagramie, by uniknąć pogawędki z osobą stojącą za Tobą w kolejce.

Podczas gdy smartfony stają się coraz większe i lepsze, ich baterie nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Biorąc pod uwagę wszystko, co potrafi Twój smartfon, może się okazać, że w połowie dnia zabraknie Ci energii. Odpowiedzią na to jest przenośna ładowarka do telefonu komórkowego lub power bank, jak często się je nazywa.

ŁADUJ GDZIEKOLWIEK I KIEDYKOLWIEK

Przenośna ładowarka do telefonu komórkowego pozwala na ładowanie telefonu, gdy nie masz możliwości podłączenia go do gniazdka elektrycznego. Jeśli wybierasz się na długą przejażdżkę lub na kemping, przenośna ładowarka zapewni Ci łączność. Na dłuższe wyprawy w plener można nawet kupić ładowarki zasilane energią słoneczną.

NOŚ JĄ PRZY SOBIE

Są kompaktowe i przenośne, więc można je łatwo wsunąć do torby. Ładują się również przez USB, więc możesz podłączyć je do laptopa lub naładować w samochodzie, gdy utkniesz w korku.

WYSOKA MOC DZIAŁANIA

Przenośne ładowarki do telefonów komórkowych posiadają akumulatory o dużej mocy i często ładują telefony szybciej niż tradycyjne ładowarki. Są one również zaprojektowane tak, aby zminimalizować własne zużycie energii. To, jak szybko naładuje Twój telefon, zależy od tego, jaka jest przerwa w dostawie prądu.

KOMPATYBILNE Z WSZYSTKIMI MARKAMI TELEFONÓW

Banki energii nie są przypisane do konkretnej marki, więc możesz pójść do najbliższego sklepu technicznego i wybrać jeden bez większego problemu.

WIELE GNIAZDEK

Większość przenośnych ładowarek ma wiele gniazdek, dzięki czemu świetnie nadają się zarówno do telefonu komórkowego, jak i iPoda czy tabletu.

PRZYSTĘPNA CENA

Co najlepsze, jeśli myślisz, że przenośna ładowarka do telefonu komórkowego jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy, nie będziesz musiał zbytnio nadwyrężać swojej kieszeni. Użyj swojej Karty RCS, a możesz mieć swoją własną przenośną ładowarkę w pogotowiu już za R200.

ODZYSKAJ WŁADZĘ!

Twoja Karta RCS daje Ci dostęp do sieci ponad 21 000 sklepów RCS - w tym wiodących sklepów z elektroniką w RPA. Przeciągnij swoją Kartę RCS już dziś i niech Twój smartfon dzwoni!