Czy Bixby jest lepszy niż Siri?

Bixby został opracowany w jednym celu: aby uczynić telefon bardziej pomocnym.

Podczas gdy Bixby nie jest jeszcze w pełni obsługiwany w niektórych językach i regionach, według Kyle'a Browna, szefa działu technologii, treści i zarządzania uruchomieniem w Samsungu, gigant smartfonów zamierza kontynuować innowacje i szybko rozwijać usługę.

Chociaż Bixby został początkowo wprowadzony na Galaxy S8 i S8 Plus, plotki głoszą, że przycisk Bixby pojawi się na innych produktach Samsunga, w tym telewizorach, lodówkach i urządzeniach smart-home.

Istnieją cztery działy Bixby: Home, Vision, Voice i Reminder.

Przyjrzyjmy się pokrótce każdemu z 4 działów:

#1: Bixby Home

Ta funkcja umożliwia dostęp do niemal wszystkiego w telefonie, z jednego ekranu za pomocą jednego machnięcia, poprzez centralizację funkcji w całej aplikacji, co pozwala na wykonywanie zadań, takich jak zamawianie Uber bezpośrednio ze spotkania w kalendarzu.

W miarę korzystania z telefonu, Bixby uczy się Twojej rutyny, na podstawie korzystania z aplikacji, czasu i lokalizacji, i zapewnia, że wyświetlane są treści, które będą dla Ciebie najbardziej istotne w danym momencie.

Jeśli więc na przykład codziennie w porze lunchu przeglądasz najnowsze wiadomości, Bixby automatycznie udostępni je w Bixby Home.

#2: Bixby Vision

Czy kiedykolwiek widziałeś coś, punkt orientacyjny może, i zastanawiałeś się, co to było?

Bixby wizja może ci powiedzieć.

Element Vision z Bixby quad jest wbudowany w aparat, galeria zdjęć i internet, i jest zaprojektowany, aby dać ci głębsze zrozumienie tego, co patrzysz na.

Powiedzmy na przykład, że widzisz kogoś noszącego naprawdę ładną parę butów, i chcesz wiedzieć, gdzie znaleźć podobną parę, możesz skupić się na butach przez wizjer, dotknąć ikony wizji, a następnie sklep dla tego, co widzisz osobiście, online.

#3: Bixby Voice

Bixby Voice rozumie, co mówisz, i staje się mądrzejszy w czasie, poprzez dostosowanie się do sposobu, w jaki mówisz rzeczy.

Samsung ma na celu zrewolucjonizować sposób, w jaki użytkownicy angażują się ze swoim smartfonem, eliminując potrzebę nawet dotknąć urządzenia - umożliwiając wykonywanie wszystkich zadań za pomocą poleceń głosowych.

Nie jest to jednak ograniczone tylko do komend głosowych, można również wpisać działanie, a nawet dotknąć sugerowane.

#4: Bixby Reminder

Zmęczony zapominania rzeczy?

Przypomnienie Bixby działa jak wirtualna lista rzeczy do zrobienia, umożliwiając ustawienie inteligentnych przypomnień, abyś został powiadomiony w określonym czasie lub miejscu do wyboru.

Możesz dostosować swoje przypomnienia, dodając do nich treści, takie jak: linki do stron internetowych, zdjęcia, filmy, wiadomości itp.

Możesz tworzyć przypomnienia poprzez mówienie, na przykład możesz powiedzieć: "Bixby, przypomnij mi, żebym kupił mąkę, gdy dojdę do sklepu" - i otrzymasz przypomnienie, gdy dotrzesz na miejsce. Funkcja pozwala również na dzielenie się przypomnieniami z kontaktami.

To będzie interesujące, aby zobaczyć, czy rzeczywiście Bixby rewolucjonizuje sposób, w jaki angażujemy się z naszych smartfonów! 

Więcej na: http://foto-raj.pl