Twitter to wspaniała platforma, na której można być na bieżąco z wydarzeniami na całym świecie, dzielić się przemyśleniami i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami. Wcześniej jedyną opcją, aby uniemożliwić innym przeglądanie Twoich tweetów, było ich zablokowanie. Teraz można jednak blokować i usuwać niektórych obserwujących, aby uniemożliwić im oglądanie Twoich tweetów lub otrzymywanie Twoich aktualizacji na ich kanale. Oto, jak możesz usunąć followersów na Twitterze bez ich blokowania.

Related | 5 Privacy Settings You Should Enable Right Now in Twitter

Usuń followersów na Twitterze bez ich blokowania

Spis treści

 • Usuń followersów na Twitterze bez blokowania ich
  • 1. Korzystanie z opcji "Usuń tego naśladowcę" na Twitterze
  • 2. Miękkie blokowanie w celu usunięcia followersów na Twitterze
 • Podsumowanie

Czasami możesz chcieć powstrzymać niektórych ludzi przed śledzeniem Cię lub oglądaniem Twoich tweetów na ich kanale. Do tej pory można było albo zablokować osobę na Twitterze lub uczynić swój profil prywatnym, aby zatwierdzić, kto idzie za tobą na platformie.

Ale teraz możesz użyć sztuczki miękkiego bloku lub wypróbować nową funkcję Twittera "Usuń naśladowcę", aby pozbyć się niektórych osób, podobnie jak w przypadku usuwania naśladowców na Instagramie.

1. Korzystanie z opcji "Remove this Follower" na Twitterze

Twitter niedawno wprowadził opcję usuwania followersów na platformie. Jak dotąd, funkcja ta jest dostępna tylko na stronie internetowej Twittera. To jest bardziej jak zdalnego unfollow przycisk, aby ktoś unfollow ciebie bez ich wiedzy, podobne do Instagram.

 1. Otwórz stronę internetową Twittera (twitter.com) w przeglądarce.
 2. Zaloguj się na swoje konto, jeśli jeszcze go nie masz.
 3. Kliknij na Profil na pasku bocznym po lewej stronie.
 4. Tutaj stuknij w liczbę na śladowców, jak pokazano na zrzucie ekranu.
 5. Kliknij trzy kropki przy followerach, których chcesz usunąć.
 6. Z dostępnych opcji wybierz Usuń tego na śladowcę.
 7. Stuknij Usuń ponownie, aby potwierdzić.

2. Miękki blok do usuwania followersów na Twitterze

Miękkie blokowanie oznacza tymczasowe zablokowanie kogoś, a następnie odblokowanie go w celu usunięcia go z listy obserwowanych bez informowania go o tym. Osoba ta zostanie usunięta z listy Twoich obserwatorów i nie będzie już widzieć Twoich prywatnych tweetów. Aby to zrobić:

 1. Odwiedź profil followera, którego chcesz usunąć, na Twitterze.
 2. Kliknij tam trzy kropki i wybierz opcję Blokuj.
 3. Potwierdź prośbę o zablokowanie użytkownika.
 4. Następnie kliknij przycisk Blokuj, a potem Tak, aby go odblokować.
 5. W ten sposób odblokowujesz ich, a oni odblokowują Ciebie, nie otrzymując powiadomienia.

Użytkownik ten może jednak ponownie śledzić Cię i widzieć Twoje tweety, sprawdzając Twój profil ręcznie. Oznacza to, że może on również wysyłać do Ciebie wiadomości bezpośrednie. Jeśli chcesz przeczytać te DMs potajemnie, sprawdź nasz przewodnik na czytanie wiadomości Twitter bez widoczności.

Kończąc

To były dwa poręczne sposoby, aby usunąć zwolenników na Twitterze bez blokowania ich na stałe. Możesz użyć opcji Twittera Usuń naśladowcę lub użyć sztuczki blokowania i odblokowywania, aby miękko zablokować swojego naśladowcę. Obie metody pomagają uzyskać zdalnie unfollowed przez użytkownika, który chcesz trzymać się z dala od. Tak czy inaczej, czy podoba Ci się nowa funkcja prywatności? Daj mi znać w komentarzach poniżej. Czekamy na kolejne artykuły.

Możesz również śledzić nas na natychmiastowe wiadomości technologiczne w Google News lub dla wskazówek i sztuczek, smartfonów i gadżetów Recenzje, dołącz GadgetsToUse Telegram Grupa lub dla najnowszych filmów przeglądu subskrybować GadgetsToUse Youtube Channel.